Саусеп (ганпаудер) (100г) Збільшити для перегляду

Саусеп (ганпаудер) (100г)

Склад: цейлонський зелений чай, натуральний концентрат тропічного фрукта саусеп.

Кисло-солодкий аромат саусепа.

Заварювати: t90С, 3-4 хвилини 1 чайну ложку на порцію.

Зберігати в сухому прохолодному місці та відносній вологості повітря не більше 70%.

   Саусеп - тропічний фрукт, його ще називають "сметанним яблуком", походить із Південної Америки.

   Невеличке компактне вічнозелене деревце досягає в природніх умовах висоти 6 м.

   Плоди овальні або серцевидні, частіше неправильної форми, до 30 см в довжину, 15 см в діаметрі та вагою до 3 кг, темно-зеленого кольору, при дозріванні стає жовто-зеленим.

  Соковита свтло-кремова м*якоть ароматна, з невеличкою кислинкою, має унікальний аромат, трошки подібний до ананасу. Плід містить декілька десятків насіннин. Відноситься до групи солодких фруктів, містить вуглеводи, білки, фолієву кислоту, кальцій, фосфор, залізо, вітамін С, вітаміни групи В.

   М*якоть можна їсти ложкою прямо з плоду, вона може бути законсервована для подальшого використання. Перед механічною обробкою м*якоті необхідно видалити все насіння, так як воно в деякій мірі отруйне. М*якоть використовується для приготування соків, коктейлів та інших напоїв, пюре, морозива. В Індонезії недозрілі плоди використовують як овочі. Саусеп підтримує флору кішківника, покращує роботу печінки, нирок, сприяє зниженню ваги, нормалізує кислотність шлунку.

  Згідно з дослідженням, речовини, що містяться в плоді, мають протиракові та противірусні властивості. Чай з екстрактом саусепа володіє м*яким, приємним освіжаючим смаком. Причому, чай стає смачнішим, коли заварюється вдруге. Вважають, що зелений чай з саусепом забезпечує прилив нових ідей та необхідних творчості емоцій.


 


  

є в наявності

74,40 ₴

Аксесуари

Ще товари в цій категорії :