Туо Ча Пу Ер (15 років витримки) Збільшити для перегляду

Туо Ча Пу Ер (15 років витримки) (1шт)

 Пу Ер пресований в порції. Протягом п*ятнадцятирічної витримки утворюється темний червоно-коричневий колір настою та неповторний пряний аромат. Смак "землі" з горіховими нотами. Гарний варіант Пу Ера на кожен день.

 Заварювати: t100С, 1 штучку на 250 мл води, настоювати 3-4 хвилини.

 Зберігати в сухому прохолодному місці та відносній вологості повітря не більше 70%.

Пу Ер виробляють в основному в Юньнані, але також і в деяких інших районах Китаю.

  Істрія Пу Еру, згідно письмових джерел, починається в шостому столітті. Місцеві жителі пригощали мандрівників своїм чаєм і ті цікавились, що за напій вони п*ють. Гостям відповідали: "чай з місцевості, де багато води". Поступово така назва стала офіційною і саме так переводиться з китайської мови назва "пу ер".

  До появи автотранспорту ферментація Пу Еру проходила в процесі тривалого транспортування та наступного зберігання - чай встигав дозріти по дорозі до споживача. В другій половині двадцятого століття, із збільшенням попиту та скороченням часу доставки товару до споживача, чай не встигав дозріти (ферментуватися) до потрібного ступеню, в зв*язку з чим була розробленна технологія штучного прискореного фермунтування. Так з*явились два основні види Пу Еру - той що виробляється за старою технологією (Шен Пу Ер), та за сучасною технологією (Шу Пу Ер).

  Пу Ер за звичай пресують як данину традиції. В давнину в Китаї виготовляли в основному пресований чай. Це полегшувало його транспортування.

  На відміну від інших видів чаю, Пу Ер з часом не псується, а покращує смак. В цьому він трохи схожий на коньяк - з часом він не псується, а лише набирає додаткових ароматів в свій букет та дозріває. З цим пов*язана одна китайська традиція.  При народженні дитини частина чаю відкладалась, а так як вартість Пу Еру з часом стає все вищою та вищою, то на момент одруження у сім*ї вже були на це гроші. В сучасному Китаї в Пу Ер також вкладають гроші. Це навіть вигідніше, ніж купувати золото або цінні папери.

  Що особливого в смаку Пу Еру? Цей чай має характерний яскраво виражений аромат сухофруктів та чорнозему, насичений смак з різними відтінками - від древесних до яблучно-чорносливних. В залежності від витримки та способа заварювання Пу Ер відрізняється смаком та кольором настою, але сплутати його смак зі смаком іншого чаю просто неможливо.

  Властивості Пу Еру:

- вживання Пу Еру сприяє зниженню рівня холестерину в крові;

- чашка Пу Еру після їди допоможе перетравити жирну їжу; позбавить від відчуття важкості в шлунку;

- правильно заварений Пу Ер сприяє спалюванню жиру;

- під час похмілля рекомендується пити Пу Ер - він виводить токсини та знімає головну біль;

- Пу Ер бадьорить та підвищує працездатність сильніше ніж кава - це кращий напій для ранку, але не рекомендується пити Пу Ер на ніч.

  Пу Ер в Китаї давно носить ярлик краси, стрункості та молодості. По користі рівних йому не знайти. Китайці цінують цей напій довголіття та здоров*я та вважають його безцінним подарунком природи людям.

є в наявності

16,00 ₴

Аксесуари

Ще товари в цій категорії :