Оолонг з женьшенем (100г) Збільшити для перегляду

Оолонг з женьшенем (100г)

   Назва кореню позначається двома ієрогліфами: "жень" - людина та "шень" - корінь. І справді, формою конінь женьшеню нагадує фігуру людини.

   Більше трьох тисяч років тому китайці відкрили чарівні властивості женьшеню.

   Женьшень в основному використовується в якості загальнотонізуючого засобу. В Кореї та Китаї корінь женьшеню також використовують в кулінарії. Східна медицина стверджує, що женьшень подовжує життя та молодість.

   Женьшень використовують:

- як тонізуючий, загальноукріпляючий засіб, який підвищує працездатність та опір організму до стресових ситуацій та несприятливого впливу навколишнього середовища;                                                   

- в період відновлення організму після важких захворювань та операцій;

- при неврозах;

- при безсонні;

- при статевих розладах;

- при порушенні обміну речовин;

 для зниження рівню цукру в крові.

   Китайські медики стверджують, що якщо регулярно вживати женьшень, то і в 100 років можна насолоджуватися активним життям.

  Зовнішній вигляд оолонга з женьшенем досить незвичний - це зелені камінці з характерним ароматом женьшеню. Його отримують слідуючим чином:  листочки оолонга обвалюються в муці, яка складається із суміші женьшеня та солодки, а потім скручують.

   Оолонг з женьшенем славиться не тільки своїми цілющими властивостями, але й прекрасним смаком - солодким та насиченим з довгим солодкуватим післясмаком. На смак оолонга він не схожий через женьшень, який перебиває чайний смак. Але з кожном наступним заварюванням женьшеневий смак слабшає, поступаючись місцем смаку чайного листя. Після третього заварювання камінці розкриваються та набувають вигляд чайного листя.

   Рекомендаціі для заварювання: температура води не повинна перевищувати 95С. Перше заварювання триває 10-15 секунд, після чого вода зливається. Кожне наступне заварювання триває не більше 30 секунд. Оолонг з женьшенем можна заварювати до 5 разів.

   Зберігати в сухому прохолодному місці та відносній вологості повітря не більше 70%.

                                              
    
 

 

є в наявності

136,00 ₴

Аксесуари

Ще товари в цій категорії :