Мате з лимоном (100г) Збільшити для перегляду

Мате з лимоном (100г)

 Склад: мате (97,5%), лимонник.

 Лимонний аромат.

 Заварювати: t80С, 6-8 хвилин 1-2 чайні ложки на порцію.

Зберігати в сухому прохолодному місці та відносній вологості повітря не більше 70%.

Коли іспанці підкорили Америку, вони відкрили для себе багато нового, наприклад, картоплю, кукурудзу, томати, маніоку і, звичайно, йерба мате. У індіанців вони навчилися пити цей напій.                                                       

  Йерба мате відноситься до сімейства падубових. Це дерево заввишки 8-10 метрів, іноді зустрічаются дикоростучі дерева до 29м заввишки, віком до 50 років.

  Ця надзвичайно багата своїми корисними властивостями рослина росте на півночі Аргентини, на півдні Парагваю та Бразилії. Цей регіон унікальний субтропічним кліматом, родючими, багатими різними мінералами грунтами, що містять, в тому числі, залізо, яке робить землю характерного червоно-бордового кольору.

  Насіння йерба мате саме не проростає, бо вкрите дуже твердою оболонкою, яка не руйнується знаходячись у грунті.  Бонплан, французький лікар та ботанік, протягом довгих років був одержим ідеєю розкрити таємницю падуба: яким чином існує дерево йерба мате? Зрештою Бонплан прийшов до висновку: для того, щоб насіння проросло, потрібен послід птахів. Насіння потрапляє на землю без тієі твердої оболонки, після того, як воно пройде через шлунок птахів.

  Дослідження незвичайних якостей та властивостей йерба мате, його позитивного впливу на людський організм, проводились у різних країнах. Висновки вчених, проводивших дослідження, єдині: рослина йерба мате унікальна, вона володіє багатьма вийнятковими характеристиками; регулярне її вживання активізує захисні властивості організму. Загальна дія мате - це нормалізація роботи всього організму та швидке відновлення сил. Люди з харчовим отруєнням швидше відновлюються та набувають сили. Також мате нормалізує кров*яний тиск (знижує) та розширяє судини; позитивно впливає на імунну систему людини; володіє потогінними та жарознижуючими властивостями. При контролі ваги під час дієт вживання мате сприяє покращенню та закріпленню отриманих результатів.  Мате рекомендується як засіб, зменшуючий руйнівну дію неврозів та депресій, який впливає на загальний психоемоційний стан - покращується настрій, підвищується активність, зникають такі симптоми як безсоння, відчуття тривоги. Відсутність звикання до мате робить його ідеальною заміною кави. Мате - гарний засіб для профілактики серцево-судинних захворювань. Сполуки, що входять до складу мате, забезпечують кров киснем та необхідними поживними елементами. Він виводить холестерин, попереджуючи розвиток атеросклерозу. В країнах, де вживають мате, смертність від серцево-судинних захворювань нижча, ніж в інших країнах. Дію мате помітно під час виконання фізичних вправ, оскільки мате попереджує накопичення та розщіпляє молочну кислоту в м*язах. Під час змагань спортсмени, що включають до свого раціону мате, легше переносять навантаження та демонструють гарні результати. Наприклад, перед тренуванням або змаганнями мате дає необхідний заряд енергії, а опісля - швидко відновлює сили та знімає втому. Ця властивість мате використовується в спеціальних підрозділах збройних сил багатьох країн, де необхідна постійна готовність та концентрація для виконання поставлених задач. Його здатність нормалізувати роботу всього організму та швидко відновлювати сили високо цінюють спеціалісти під час проведення рятувальних операцій в складних умовах. Особливість йерба мате також в тому, що він містить свій власний алкалоїд "матеїн", який є стимулюючою речовиною, яка не викликає побічні ефекти, як під час вживання кофеїну, являючись сильнішою і, в той же час, набагото безпечнішою та кориснішою. Матеїн подібний кофеїну, але більш ефективний та не викликає побічних ефектів у вигляді нервового тремтіння та  посиленого серцебиття. Основний ефект матеїну полягає в підвищенні здатності людини до концентрації та опірності захворюванням.

є в наявності

76,00 ₴

Ще товари в цій категорії :