ЛАВАНДА

ЛАВАНДА - Квіти багаторічної рослини. Зростає в Середземномор'ї, Північній і Південній Африці, Америці, Австралії. Має антисептичну, протиревматичні, жовчогінну, антитоксичну, знеболюючу, антідепресівним, протизапальну, антіспазматіческім дією.
Присутній в: зелений чай: «Магія», «Лазурний берег»; фіто чай: «Філософський».
Пряно-терпкий злегка гіркуватий смак.

ЛАКРИЧНИК

Лакричник - Корінь багаторічної трав'янистої рослини сімейства бобових. Зростає в Середній Азії, Казахстані, на Кавказі, в південній частині Європи. Володіє антіпатогенним, протизапальну, протиалергічну, детоксицирующим, противірусну, відхаркувальну, спазмолітичну дію. Нормалізує рівень глюкози в крові. Загальнозміцнюючий засіб. Використовується для лікування захворювань шлунка і легень.
Присутній в: фіто чай: «Ананасово-імбірній».
Солодкий смак.

ЛАПАЧО

Лапачо - Дрібно порубана і висушена кора дерева Lapacho tecome. Зростає в Аргентині, Мексиці, Перу. Стимулює серцеву діяльність, сприяє виведенню шлаків з організму, покращує обмін речовин, травлення. Має антивірусну дію. Сприяє відновленню імунітету. Вживають при астмі, артриті, анемії, хворобах печінки і селезінки, варикозному розширенні вен, простатиті.
Гіркуватий смак.

ЛАПСАНГ СУШОНГ

Лапсанг Сушонг - Чорний китайський чай, у якого процес сушіння (копчення) відбувається над багаттям із соснових колод. В процесі копчення чай набуває специфічного «копчений» аромат. Виробляється в Південному Китаї в провінції Фуцзянь.
Смолистий смак.