Тулсi

Вітчизна Тулсi - Індія. Цим багаторічною рослиною часто прикрашають храми і будинки. Воно є важливим символом релігійної традиції індусів. Аромат листя Тулсi пряно-пікантний, часто нагадує запах гвоздики. Смак листя чудовий, особливо коли висушене листя заварюються в чаї. Квіти - фіолетові або блакитні, зібрані в кисть.

Ароматні листя і квітки Тулсi в складі відвару, чаю, настойки діють благотворно на травну систему, допомагають при лікуванні кашлю як ефективний відхаркувальний засіб, при бронхітах, шкірних захворюваннях і діареї. Як профілактичний засіб застосовуються проти епідемій холери, грипу та малярії. Насіння Тулса, змішані з соком, водою або молоком володіють нтіоксідантнимі, поживними, в'яжучими і болезаспокійливими властивостями.

Чай, до складу якого входить Тулсi, має яскраво вираженими бадьорять властивостями. Він покращує стійкість до стресів, нормалізує кров'яний тиск і рівень цукру в крові. Регулярно вживаючи такий чай, можна убезпечити себе від шкідливого впливу токсинів, уберегтися від раку.

Рослина Тулсi багате на вітаміни А і С, а також кальцієм. Тулса можна використовувати і як пахощі, і тоді його ніжний, шовковий, теплий, хвилюючий, терпкий, пряний, гіркуватий аромат знімає запаморочення, головний біль, дратівливість. Тулсi росте поблизу храмів і тому має особливу енергетику. Його аромат допомагає при безсонні, депресіях та нападах меланхолії. Відновлює об'єктивність самооцінки та усуває комплекси.

Присутній в чаї ТМ «COFFEETEA» «Ананасово-імбирний».