Обліпиха (100г) Збільшити для перегляду

Обліпиха (100г)

Склад: чорний чай, обліпиха, шматочки ананасу, пелюстки сафлору.

М*який ананасовий аромат.

Заварювати: t100С, 3-4 хвилини 1 чайну ложку на порцію.

Зберігати в сухому прохолодному місці та відносній вологості повітря не більше 70%.

  Древні греки називали цю ягоду "лискучий кінь", а знаєте чому? Вони помітили, що коні, які паслись в заростях колючих кущів, поїдаючи листя та золотисті ягоди, ставали вгодованними, а їх грива та шерсть починали блистіти. Тому обліпиху почали використовувати як ліки для хворих та виснажених коней. Тоді ж древні ескулапи вирішили - якщо ця ягода допомагає коням, то наїзникам і поготів, і почали лікувати обліпихою воїнів та спортсменів.

   Згадки про цю чудову рослину є в древніх манускриптах Тібету, Монголії, а також в лікарських порадниках китайської медицини, і всі описи зводяться до того, що обліпиха - універсальна лікарська рослина. Але потім настало похмуре Середньовіччя і про обліпиху забули. Справжній "обліпиховий бум" стався на початку 80-х років минулого століття, коли лікарі виявили багато корисних властивостей обліпихової олії. Виявилося, що цей засіб в багатьох випадках просто творив чудеса. Його неможливо було придбати, лікарі виписували рецепти на особливих бланках, в аптеках записувались в чергу на отримання цього чудодійного (без перебільшення!) засобу.

  Обліпиха - одна з самих древніх рослин, яку використовувала людина.  Її пилок знаходили в розкопках древніх поселень в Скандінавії, де вона прижилася одразу після льодовикового періоду.       

   Обліпиха світлолюбива, любить вологі легкі грунти, тому в дикому виді росте, переважно, на берегах рік. Яскраво-помаранчеві ягоди густо обліплюють гілки - звідси і назва рослини.

 А зараз про головне - про користь. Ягоди обліпихи містять вітаміни А, С (в ній його більше, ніж в лимоні), всю групу вітамінів В, Р, РР, Е, К - за цими показниками з нею не може зрівнятися жодна рослина. Багато біологічно активних речовин роблять обліпиху як лікарським, так і профілактичним засобом. В обліписі знайдено 15 різних мікроелементів. В їх числі: натрій, марганець, магній, алюміній, кальцій, залізо, кремній та інші. Вона містить дуже цінну олію, бета-каротин, органічні кислоти, алкалоїди, фосфоліпіди, серотонін... Всі ці складні назви означають, що обліпиха - це маленька бомба, заряжена цінними для здоров*я та краси речовинами. Досить всього  100 (!) грам свіжих ягід або соку обліпихи, щоб організм отримав добову норму практично всіх корисних речовин.

  В народній та офіційній медицині обліпиха застосовується під час лікування та профілактики багатьох хвороб. Показаннями до використання обліпихи є авітомінози, зниження імунітету, опіки, рани, пролежні, променевеве ураження шкіри та слизистих, ерозії, язвенна хвороба, хвороба шлунку, хвороби горла та стравоходу захворювання шкіри, атеросклероз, сердечно-судинні, нервові захворювання, хвороби печінки, зниження потенції у чоловіків.... Список можна продовжувати ще довго, але і цього достатньо, щоб стало зрозуміло, що обліпиху не дарма називають "памаранчева королева".

  Їз ягід обліпихи готують джеми, варення, сиропи, сік, компоти, мармелад, повидло, мусси, ностойки, наливки, вино. Плоди обліпихи мають приємний смак, ніжний ананасовий аромат.

 
 
 

є в наявності

128,00 ₴

Ще товари в цій категорії :