Арабіка Бразилія Жовтий Бурбон (100г) Збільшити для перегляду

Арабіка Бразилія Жовтий Бурбон (100г)

  Унікальна кава, яка має неймовірно збалансований солодкувато-гіркуватий трохи маслянистий смак з легкою кислинкою та трішки солодкуватий аромат. Правильно обсмажений Бурбон душе солодкий на смак, його можна пити зовсім без цукру.

   Жителі Ріо (міста мрії Остапа Бендера) вирізняються своєю любов*ю до життя та безтурботним характером. У них є секрет, вони завжди щасливі, адже вони п*ють каву Бурбон.

  Один з кращих бразильских сортів кави, названий іменем французького острова Бурбон в Карибському морі. Збирається з кавових дерев тільки протягом перших трьох урожаїв. Через три роки зерна змінюють свої характеристики та стають за смаком аналогічними звичайному Сантосу. За своїми ботанічними та генетичними характеристиками Бурбон сильно відрізняється від інших сортів. Дерева цього сорту починають квітнути на місяць раніше інших бразильских сортів та ростуть на великих висотах з прохолодним кліматом. Врожайність значно нижча ніж у інших сортів. Одночасно з цим Бурбон має унікальні смакові та ароматичні характеристики.

   Історія Бурбону.

   В 1715 році він був привезений з Ємену на острів Бурбон. Звідти потрапив в Латинську Америку, а саме в Бразилію. Саме цікаве, що на острові Бурбон і в Ємені цього сорту давно вже не існує, він зник. А ось в Бразиції він прижився тільки в високогірних районах південного-сходу штату Мінас-Жеройс.

  Окрім клімату, грунту, висотності та способу первинної переробки, традиційно визначаючих якість кави, у цього сорту є ще така особливість: шкірка ягід тонше ніж у інших сортів. За рахунок цього та завдяки натуральній сушці, зерно вбирає кислотність шкірки в менших кількостях. До того ж більш тонка шкірка дозволяє сонячному промінню впливати з більшим ефектом на достигаючі ягоди, роблячи їх особливо солодкими.

  Можливість висушити ягоди прямо на деревах дозволяє зберегти ті корисні речовини, які неможливо зберегти при використанні води для очищення кавових зерен. Ми отримуємо унікальний продукт, який має неймовірно збалансований солодкувато-гіркуватий трохи маслянистий смак з легкою кислинкою та трішки солодкуватим ароматом. Правильно обсмажений Бурбон солодкий на смак та його можна пити зовсім без цукру.


  
  
  

є в наявності

72,80 ₴

Аксесуари

Ще товари в цій категорії :